AB nawiązuje współpracę z polskim gigantem informatycznym

AB nawiązuje współpracę z polskim gigantem informatycznym

Wrocławska spółka AB – jeden z uczestników Polskiego Czempiona – właśnie podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Comarch, jedną z największych polskich spółek informatycznych. – Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań wspomagających zarządzanie ich biznesem – podkreślają przedstawiciele AB.

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Jak tłumaczą przedstawiciele Polskiego Czempiona, dzięki nowej umowie dystrybucyjnej, oferta AB powiększyła się o rozwiązanie Comarch ERP Optima, a także aktywacje i ich przedłużenia do serwisu Comarch ERP iFaktury24 oraz iBard24.

Umowa z firmą Comarch uzupełnia nasze portfolio produktów skierowanych do sektora MŚP. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań wspomagających zarządzanie ich biznesem – tłumaczy Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy spółki AB.

Pakiet Comarch ERP Optima skierowany jest do właścicieli i osób zarządzających małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Pozwala na sprawne prowadzenie firmy zaspokajając jej potrzeby w zakresie fakturowania, księgowości, zarządzania magazynem oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Comarch ERP iFaktury24 to z kolei prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia prostej księgowości.

Natomiast iBard24 to specjalnie wydzielona przestrzeń dyskowa w chmurze, służąca do tworzenia kopii zapasowych z serwerów, komputerów oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja na smartfony i tablety pozwala na dostęp do danych, udostępnianie ich współpracownikom oraz automatyczny backup zawartości urządzenia.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony i swoim zasięgiem obejmuje terytorium Polski.