AB S.A. oficjalnym partnerem zawodów „Triathlon IT 2016”

AB S.A. oficjalnym partnerem zawodów „Triathlon IT 2016”

Triathlon IT-2015Firma AB nie tylko jest oficjalnym partnerem wydarzeniem, ale także wystawia własną kilkunastoosobowa drużynę, której członkowie już rozpoczęli cykl treningowy przygotowujący do startu.

Zawody Triathlon IT 2016 odbędą się 17 czerwca nad jeziorem Powidzkim, jednym z najczystszych w Polsce, na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego w sercu Wielkopolski. Rywalizacja będzie się toczyć na dwóch dystansach w formule cross: sprint i olimpijski – indywidualnej oraz drużynowej.

AB S.A. już po raz kolejny jest oficjalnym Partnerem tego wydarzenia. Wpływ na to ma m.in. wyjątkowa formuła tego wydarzenia, która łączy sport i biznes, budując relacje zawodowe i motywując do osobistego sukcesu. Dzięki takiej formie wydarzenia możliwe jest spotkanie ciekawych ludzi związanych ze sportem wyczynowym oraz biznesem. Po zawodach uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz integracyjnym branżowym spotkaniu Sport&Business Party.

To także jedyne takie wydarzenie w Polsce skierowane do ludzi z branży informatycznej. W zawodach mogą wziąć udział osoby już uprawiające triathlon oraz te, które stawiają swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Firma AB nie tylko jest oficjalnym partnerem wydarzeniem, ale także wystawia własną kilkunastoosobowa drużynę, której członkowie już rozpoczęli cykl treningowy przygotowujący do startu.

Zapisy na zawody już trwają na stronie organizatora.