AB wyróżnione prestiżowym tytułem National Champion

AB wyróżnione prestiżowym tytułem National Champion

Wrocławska spółka AB, największy dystrybutor IT w regionie Europy Środkowo Wschodniej i uczestnik Polskiego Czempiona, właśnie została wyróżniona tytułem „National Champion 2013/14″ w plebiscycie European Business Awards. To kolejne wyróżnienie dla tego przedsiębiorstwa w ostatnim czasie.

European Business Awards to międzynarodowy konkurs, który ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw cechujących się niezawodnym zarządzaniem, dobrymi praktykami oraz prowadzeniem biznesu ze szczególnym naciskiem na dbałość o lokalne społeczności i otaczające środowisko.

Wraz z otrzymaniem tytułu „National Champion 2013/14″, spółka AB zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu, w którym znalazła się w wąskim gronie firm reprezentujących Polskę.

Tytuł National Champion jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ wybrano nas spośród wielu firm działających na polskim rynku. Prowadząc nasz biznes, nie zapominamy również o innych ważnych z punktu widzenia dużej organizacji kwestiach, takich jak wpływ na środowisko czy wspieranie społeczności lokalnych. Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i z niecierpliwością czekamy na następne etapy konkursu – mówi Patrycja Gawarecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w AB.

European Business Awards to największy program promocji przedsiębiorstw działających na rynku europejskim. Udział w nim mogą wziąć zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze firmy działające na lokalnych rynkach. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 17 tysięcy przedsiębiorstw z całej Europy. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się podczas finałowej gali w czerwcu 2014 roku.

To kolejne wyróżnienie dla wrocławskiej firmy w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca spółkę nagrodzono tytułem Złotego Asa IT, przyznawanym przez magazyn Reseller News.