AB zacieśnia współpracę z HP

AB zacieśnia współpracę z HP

Nowa umowa umożliwia wrocławskiej spółce sprzedaż kontraktów serwisowych, zapewniając tym samym partnerom i klientom wszechstronne wsparcie w zakresie sprzedaży rozwiązań.

biznes call center

To kolejna w ostatnim czasie umowa dystrybucyjna zawarta przez AB SA z HP. W listopadzie ub.r. wrocławska spółka podpisała dwa nowe kontrakty – HP Networking i Business Critical System. Partnerzy i klienci AB SA zyskali wówczas dostęp do pełnej oferty sieciowej amerykańskiego producenta, a także systemów do zastosowań krytycznych, opartych o serwery HP Integrity. Dzięki podpisanej właśnie umowie SCSP-D, AB SA zaoferuje im także kontrakty serwisowe.

Dział Projektów HP to część działu Enterprise Business Group – jednego z najprężniej rozwijających się obszarów funkcjonujących w strukturach wrocławskiej firmy. Zespół EBG może poszczycić się nawiązaniem długofalowych i trwałych relacji z wieloma partnerami.

Współpraca między AB SA i HP jest konsekwentnie rozwijana. Kolejne kontrakty sprawiają, że nasi klienci mogą wybierać spośród komplementarnych elementów oferty HP i mają gwarancję kompleksowej obsługi ze strony naszej firmy – mówi Wojciech Mayer, business unit manager z działu projektów HP w AB SA.

AB SA prezentuje najwyższe standardy jako dystrybutor, oferując swoim partnerom i klientom najlepsze możliwe wsparcie w ramach projektów HP. Dlatego nasza współpraca jest stale poszerzana i jestem przekonany, że w rozpoczynającym się roku przyniesie doskonałe rezultaty z zakresu sprzedaży kontraktów serwisowych – dodaje Dariusz Klukowski, EG indirect services partner business manager z Hewlett-Packard Polska.

Partnerzy i klienci AB SA mają dostęp do kompleksowej i stale aktualizowanej oferty EBG, obejmującej między innymi serwery i storage dedykowane dla Data Center, oprogramowania, aktywnych elementów sieciowych, okablowania oraz zasilania awaryjnego. Korzystają także z zaawansowanej wiedzy, wsparcia oraz szerokiej oferty usług skierowanych wspólnie do ich klientów.

HP jest światowej klasy producentem oraz dostawcą sprzętu oraz usług IT. W swoim szerokim portfolio posiada także wysoko zaawansowane produkty z zakresu sieci WAN, LAN oraz wifi.