CLARENA charytatywnie

CLARENA charytatywnie

Fundacja Clarena

Fundacja Clarena

Firma CLARENA zawsze pamięta o potrzebujących i regularnie ich wspiera. Przełom roku 2011/2012 obfitował w charytatywne działania.

Fundacja Opieka i troska, prowadzona przez Annę Dutkiewicz, mająca na celu niesienie pomocy osobom ciężko i przewlekle chorym fizycznie i psychicznie oraz zagrożonym wykluczeniem społecznym otrzymała od Clareny rzeczowe wsparcie – samochód dostawczy oraz meble do wykorzystania w realizacji celów statutowych.

Prezes Clareny Patricia Popławska uczestniczyła także w jubileuszowym, dobroczynnym Balu Pary Prezydenckiej organizowanym przez Annę i Rafała Dutkiewiczów. W tym roku dochód z imprezy wyniósł 1,5 mln zł. Zaproszenie Clareny to dla firmy ogromne wyróżnienie i kolejna okazja, by wesprzeć szczytne cele. Pieniądze przeznaczone zostały na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Gromkiewskiego, pomoc chorej na artrogrypozę Julii Zakrockiej oraz na dofinansowanie budowy ,,Przylądka Nadziei” – kliniki dla dzieci z chorobą nowotworową.

Clarena nie poprzestaje  na doraźnym wspieraniu charytatywnych przedsięwzięć. Prezes Popławska powołała  w 2010 Fundację Clarena, działającą na rzecz samotnych matek.  Swą opieką objęła wrocławski Dom Samotnej  Matki . W ramach pomocy,  Fundacja przekazała na rzecz ośrodka pieniądze oraz upominki kosmetyczne dla mieszkanek schroniska. W styczniu 2012 umowa została podpisana na kolejny rok.  Fundacja Clarena kwartalnie będzie przekazywała na konto schroniska  wsparcie finansowe. Planuje także niespodzianki dla mieszkanek Domu Samotnej Matki z okazji Dnia Kobiet.

Źródło: materiały prasowe – clarena.pl