Clarena otwiera się na europejskich klientów

Clarena otwiera się na europejskich klientów

Od grudnia kosmetyki Clareny, firmy biorącej udział w programie Polski Czempion, dostępne są w sklepie internetowym na całą Europę. Oficjalny sklep marki funkcjonuje w kilku językach, a za zakupy można zapłacić w europejskiej walucie.

Clarena to jeden z największych polskich producentów profesjonalnych kosmetyków, z siedzibą we Wrocławiu. Od tego roku działa sklep internetowy Clareny dla polskich klientów, a w grudniu marka uruchomiła międzynarodową wersję. Zakupy można zrobić posługując się językiem angielskim, francuskim lub rosyjskim. Europejscy klienci mogą za zamówienie zapłacić w euro.

Clarena dostarcza swoje produkty do 19 państw w Europie. Do tej pory zagraniczni klienci mogli kupić produkty marki wyłącznie w punktach stacjonarnych, klub w sklepach partnerskich. Teraz mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu.

– Proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija. Ograniczona dostępność do naszych produktów nie odpowiadała więc rosnącemu zainteresowaniu kosmetykami. Uruchomienie Oficjalnego Sklepu Internetowego ułatwi osobom dbającym o kondycję skóry dostęp do profesjonalnych kosmetyków, które można stosować samodzielnie w domu. Zależało nam, aby z tej dogodności mogli jak najszybciej skorzystać nie tylko Polacy, ale i zagraniczni sympatycy marki – komentuje prezes firmy, Patricia Popławska.

Sklep dostępny jest pod adresem e-clarena.eu.