Clarena przedstawia nową markę – Clarena Naturalis + konkurs

1 sierpnia oferta firmy Clarena wzbogaciła się o nową markę – Clarena Naturalis, promującą ideę pierwotnego piękna. Inspiracją do jej powstania była kultura Dalekiego Wschodu oraz duchowa równowaga czerpana z natury.

Kremy dostępne w ofercie Clarena Naturalis stworzone są w zgodzie z naturą (bez parabenów, silikonów, sztucznych barwników, składników pochodzenia zwierzęcego oraz chemicznych konserwantów). Gwarancją składu kosmetyków jest krótki termin ważności, który wynosi do 40 dni od daty ich produkcji. W sprzedaży znajdują się obecnie dwa kosmetyki pielęgnacyjne: naturalny krem z rokitnikiem dla skóry wrażliwej i  krem z olejem neem dla skóry tłustej.
Na stronie internetowej marki można zapoznać się z listą składników i miejscem ich pochodzenia oraz znaleźć porady dotyczące zdrowego odżywiania.

Marka wspiera równeż ideę recyklingu, klient po odesłaniu zużytego opakowania otrzymuje 20% rabatu na zakup kolejnego produktu.

Konkurs Clarena na Facebooku

Od 27 lipca do końca sierpnia na facebook’u firmy Clarena trwa konkurs, aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie swoich ulubionych kosmetyków firmy Clarena w czasie wakacji i opublikować je w komentarzu pod postem konkursowym wraz z ozaczeniem lokalizacji. Fotografia powinna przybliżyć ulubiony sposób spędzania czasu wolnego. Więcej informacji na temat konkursu.