Clarena wśród wystawców na prestiżowych targach kosmetycznych

Clarena wśród wystawców na prestiżowych targach kosmetycznych

Clarena, polski producent kosmetyków z Wrocławia, została jednym z wystawców tegorocznych targów Professional Beauty London, które skupiają ponad 800 profesjonalnych wystawców z całego świata.

Professional Beaty London to coroczne targi, które skupiają setki marek kosmetycznych oraz tysiące gości biznesowych. To istotna część targów – wstęp na nie mają jedynie osoby z branży kosmetycznej. W dużej mierze są to właściciele salonów czy ośrodków SPA.

W tym roku targi trwają od 22 do 23 lutego 2015 roku. W tym czasie będzie można odwiedzić również stoisko Clareny: 22 lutego (niedziela) od godz. 10:00 do 18:00 oraz 23 lutego (poniedziałek) w godzinach 10:00 – 17:00. Stoisko numer T39.

Do odwiedzin zapraszamy wszystkie współpracujące z nami salony kosmetyczne. W trakcie targów będziecie mogli Państwo poznać nasze nowości, przetestować wybrane produkty oraz pogłębić wiedzę dotyczącą naszego asortymentu – zapewniają przedstawiciele Clareny.

Pokazy odbywają się w ExCel London w Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, London E16 1XL, Wielka Brytania. Najbliższa stacja DLR to Custom House i Prince Regent. Dojazd metrem możliwy do stacji Canning Town, liną szarą – Jubilee.

Clarena jest jedną z większych, krajowych firm kosmetycznych. Od ponad 10 lat specjalizuje się w obsłudze profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, do których dostarcza nie tylko kosmetyki, ale też specjalistyczny sprzęt do zabiegów. Obsługuje blisko18 000 salonów kosmetycznych w całym kraju.