Clarena wyróżniona tytułem Dobra Marka 2013

Clarena wyróżniona tytułem Dobra Marka 2013

ClarenaWrocławska Clarena, jeden z uczestników programu Polski Czempion, otrzymała tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii „profesjonalne kosmetyki do twarzy”. To wyróżnienie przyznawane najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz czwarty przeprowadziła badania i analizy rynku pod względem obecności, wartości, rozpoznawalności i siły poszczególnych marek. Clarena została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona.

W badaniu analizowano między innymi: pozycję rynkową marki i jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów, a także siłę marki. Clarenę wyróżniono w kategorii „profesjonalne kosmetyki do twarzy”.

Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to propozycja dla najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawanych marek na rynku polskim.