Forum Primetime Wroclaw. Które miasto jest stolicą przedsiębiorczości?

telefon_smartfon_iphoneCzy Wrocław jest polską stolicą przedsiębiorczości? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas forum tematycznego już 26 listopada. Konferencja organizowana jest pod patronatem ARAW.

Już 26 listopada odbędzie się we Wrocławiu Forum Primetime Wrocław: Poland’s entrepreneurial capital? (Wrocław: Polską stolicą przedsiębiorczości?), której patronem jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.

Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Sesyjnej, (Rynek Sukienice 9).

Wydarzenie organizowane jest przez Poland Today, anglojęzyczny magazyn promujący Polskę wśród obcokrajowców i stanowi kontynuację śniadania biznesowego, które odbyło się 29 października w Warszawie. Partnerami forum zostały firmy UBM Polska oraz Jones Lang LaSalle.

Celem forum jest dyskusja na temat przyszłości i rozwoju Wrocławia. W spotkaniu weźmie udział Prezydent Wrocławia – Pan Rafał Dutkiewicz, liczni przedstawiciele władz miasta, Ambasady Kanady oraz przedstawiciele świata biznesu. W pierwszej części zaprezentowane zostaną największe sukcesy Wrocławia oraz najważniejsze fakty na temat naszego miasta.

Podczas kolejnych czterech paneli poruszone będą tematy dotyczące wyzwań stojących przed miastem w zakresie pozyskiwania inwestorów a także przyciągania wykwalifikowanej kadry pracowniczej. W programie znajdują się również zagadnienia związane z perspektywami rozwoju innowacyjności oraz relacji między obszarami biznesu i nauki.

Nie zabraknie także możliwości do dyskusji nad ważnymi dla uczestników kwestiami. Pełny program wydarzenia znajdą Państwo na stronie http://poland-today.pl/events/primetime-wroclaw.