Grupa AB na konferencji WallStreet w Karpaczu

Grupa AB na konferencji WallStreet w Karpaczu

ab_logoW dniach 29-31 maja, podczas 19. edycji konferencji WallStreet w Karpaczu organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, przedstawiciele Grupy AB spotkają się bezpośrednio z inwestorami indywidualnymi. W sobotę 30 maja (w godz. 13:15-14:15) Prezes Andrzej Przybyło weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Poland is not enough, czyli debata o ekspansji zagranicznej polskich spółek giełdowych”. Udział w dyskusji wezmą jeszcze przedstawiciele m.in. KGHM i CCC. Prezes AB SA będzie również dostępny do rozmów z inwestorami. Grupa AB weźmie również udział w Targach Akcjonariat. To wydarzenie będzie miało miejsce w piątek, 29 maja, w godzinach 14:15-15:45.

Trwająca od piątku do niedzieli konferencja WallStreet będzie gościć blisko 1000 uczestników, najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych i ponad 100 spółek notowanych na GPW. W jej trakcie odbędzie się ponad 20 wykładów i trzy panele dyskusyjne o bieżącej sytuacji giełdowej.

Spółka AB pełni rolę partnera tegorocznej konferencji.

Więcej informacji na stronie:
http://www.sii.org.pl/8304/edukacja-i-analizy/wallstreet/konferencja-wallstreet-19.html

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.