Hicron zaprasza społeczność SAP na dwa duże wydarzenia z branży IT – CodeJam oraz Inside Track

Hicron zaprasza społeczność SAP na dwa duże wydarzenia z branży IT – CodeJam oraz Inside Track

fot. PROSebastiaan ter Burg/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

fot. PROSebastiaan ter Burg/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

SAP AG – lider aplikacji i technologii – organizuje we Wrocławiu dwie wielkie imprezy IT. 11 i 12 września odbędzie się cykl warsztatów, których nie mogą przegapić pasjonaci IT. Na wszystkie spotkania zapraszamy do siedziby Hicron.

W trakcie dwóch wrześniowych dni Wrocław stanie się nieformalnym centrum zrzeszającym miłośników i developerów systemów SAP. 11 i 12 września odbędą się tam polskie edycje wydarzeń: SAP CodeJam oraz SAP Inside Track. SAP to wyjątkowa impreza, dająca szansę na wzbogacenie swojej wiedzy i wymianę doświadczeń z praktykami z Polski i Europy.

Piątkowy poranek rozpocznie SAP CodeJam Wrocław, jedno z cyklu wydarzeń skupiających społeczność SAP na całym świecie (kolejne edycje odbywają się między innymi w Indiach, Korei, Holandii, Niemczech czy USA). To merytoryczne spotkanie skierowane do developerów zainteresowanych poznaniem najnowszych technologii SAP. Warsztatowa formuła spotkania i niewielkie grupy (20-25 osób) pozwalają na zdobywanie wiedzy i wymianę doświadczeń w komfortowej atmosferze współpracy.

Podczas wrocławskiej edycji CodeJam równolegle odbędą się dwa warsztaty prowadzone przez ekspertów SAP. Pierwszy z nich, poświęcony zagadnieniom programowania hybrydowych aplikacji mobilnych z użyciem SAP Web IDE, poprowadzi Simmaco Ferreiro, reprezentujący SAP we Włoszech. Na drugim spotkaniu Vitaliy Rudnytskiy poruszy praktyczne aspekty wykorzystania technologii SAP HANA w Internet of Things.

Sobota upłynie pod znakiem pierwszej polskiej odsłony SAP Inside Track, unikalnej konferencji, podczas której wystąpią młodzi adepci związani z pracą w systemach SAP: developerzy, konsultanci, freelancerzy, a także ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym środowiskiem.

Konferencję otworzy odpowiedzialny za globalne relacje z developerami Wiceprezydent w SAP AG, Thomas Grassl. Opowie o zmieniającym się świecie technologii dla biznesu oraz innowacji SAP w tym obszarze. Inside Track to miejsce swobodnej wymiany inspiracji i doświadczeń, gdzie praktycy mają okazję uczestniczyć w dwóch równoległych panelach dotyczących:

  • Technologii – od NetWeaver do najnowocześniejszych narzędzi i platform SAP
  • Aplikacji – SAP, jaki znamy, a nowe rozwiązania

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Hicron, integratora systemów IT. Firma niedawno przeniosła się do nowej siedziby we wrocławskim biurowcu Sky Tower przy ulicy Gwiaździstej 62. – Możliwość ugoszczenia SAP CodeJam i Inside Track to dla nas ogromne wyróżnienie. Współpraca z pasjonatami, uczestnictwo w warsztatach i okazja do poznania członków społeczności SAP to nieodłączna część tego typu spotkań, tym bardziej cieszy nas, że ta edycja odbywa się właśnie we Wrocławiu – mówi Wojciech Stanko z Hicron.

Agenda:

11.09.2015, 10:00 – 16:00 – SAP CodeJam Wrocław:

  • 10:00 – 15:00 – Mobile Apps with Web IDE
  • 10:00 – 16:00 – SAP HANA with IoT

12.09.2015, 10:00 – 18:00 – SAP Inside Tracker