Jeden z Polskich Czempionów drugi rok z rzędu zdobył tytuł Złotego Asa IT

Jeden z Polskich Czempionów drugi rok z rzędu zdobył tytuł Złotego Asa IT


Wrocławska spółka AB już po raz drugi z rzędu zdobyła wyróżnienie „Dystrybutora Roku”. Tym razem firma otrzymała nagrodę za współpracę z partnerami oraz wprowadzenie na polski rynek z sukcesem marki TB Touch.

 

Przypomnijmy, że ten Polski Czempion został Złotym Asem IT już kolejny raz . W czerwcu zeszłego roku spółka AB otrzymała bowiem statuetkę Dystrybutor Roku za „pomoc partnerom w rozwoju ich biznesu”.

W tym roku wyróżnienie „Dystrybutora Roku” dla grupy AB przyznano za współpracę z partnerami oraz wprowadzenie na polski rynek z sukcesem marki TB Touch.

Nagroda została wręczona na corocznym spotkaniu przedstawicieli kadry menadżerskiej najbardziej liczących się firm IT w Polsce, czyli Wieczorze Asów IT. Z rąk organizatorów, branżowego magazynu Reseller News, odebrała ją Patrycja Gawarecka, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki AB.

Kolejny tytuł Złotego Asa IT przyznany dla AB to dla nas ogromne wyróżnienie i wymierny efekt pracy całego zespołu pracowników. To także silna motywacja, aby poszerzać naszą ofertę i nieustannie się doskonalić, a zdobytą wiedzę przekazywać naszym partnerom, chociażby poprzez Centrum Kompetencyjne AB – mówi Patrycja Gawarecka.

Grupa AB była zgłoszona do nagrody w czterech kategoriach: producent (Tablet TB Touch Ignis 8), dystrybutor, debiut roku (Tablet TB Touch Ignis 8) i program partnerski (TB Partner).

Dodajmy, że Złoty As IT to nie jedyne prestiżowe wyróżnienie, które wrocławska firma zdobyła w ostatnim czasie.

W kwietniu spółka otrzymała trzy wyróżnienia na gali „Tech Trendy 2014” organizowanej przez branżowy magazyn CRN. Głosami czytelników firma zdobyła tytuł Dystrybutora Roku 2013, prezesa Andrzeja Przybyło wybrano Postacią Rynku IT 2013, zaś Damian Michalczyk okazał się drugi rok z rzędu Handlowcem Roku.