Jeden z Polskich Czempionów uruchamia kolejny projekt szkoleniowy

Jeden z Polskich Czempionów uruchamia kolejny projekt szkoleniowy

W lutym rusza kolejny autorski projekt szkoleniowy Centrum Kompetencyjnego firmy AB (jednego z Polskich Czempionów) pod hasłem „Sprzedażowa Liga Mistrzów”. Zapisy już trwają.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć kompleksową wiedzę o najważniejszych aspektach dotyczących sprzedaży z uwzględnieniem branży IT. Podczas szkoleń będą poruszone tematy dotyczące nie tylko samego procesu sprzedaży, ale również komunikacji interpersonalnej, sztuki prezentacji, asertywności i negocjacji.

Pierwsze spotkania odbędą się już 13 lutego 2013 roku. Istnieje możliwość zapisów jednorazowych oraz w pakiecie promocyjnym na cały cykl szkoleniowy – Wiosna 2013. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Centrum Kompetencyjne AB uruchamia również zajęcia w trybie weekendowym – szkolenia będą odbywać się również w soboty.

– Szkolenia przeprowadzane przez Centrum Kompetencyjne cieszą się dużym powodzeniem i dobrą opinią. AB jako jedyny dystrybutor przeprowadza szkolenia zarówno z technologii jak i sprzedaży. Dzięki takiemu rozwiązaniu, uczestnicy warsztatów mogą zdobyć kompleksową wiedzę, która pozwoli im podnieść swoje kwalifikacje i przyczyni się do rozwoju ich biznesu – tłumaczy Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.

Warsztaty są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, specjalizujących się w szkoleniach kształtujących i podnoszących kompetencje skutecznej sprzedaży w szczególności dla osób związanych z branżą IT. Zapisy już trwają.

Więcej informacji na stronie http://ck.ab.pl