Kolejny sukces AB. Polski Czempion w złotej dziesiątce partnerów handlowych ESET

Kolejny sukces AB. Polski Czempion w złotej dziesiątce partnerów handlowych ESET

Spółka AB, uczestnik programu Polski Czempion i największy dystrybutor IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, została wyróżniona certyfikatem „Tytana Sprzedaży 2012”, który przyznawany jest co roku przez firmę Dagma – dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa IT.

„Tytan Sprzedaży 2012” jest nagrodą przyznawaną partnerom handlowym firmy Dagma, którzy osiągnęli największe wyniki sprzedaży rozwiązań ESET i NETASQ. Z pośród kilkudziesięciu firm z całego kraju wyłoniono „złota dziesiątkę”. Statuetki zostały rozdane na uroczystej gali w katowickiej siedzibie firmy Dagma.

– Poprzez ciągłe zwiększanie sprzedaży dążymy do rozwoju biznesu, zarówno naszego jak i naszych partnerów. Certyfikat „Tytana Sprzedaży” jest dowodem na to, że mimo dużej konkurencji na rynku udaje nam się uzyskać bardzo dobre wyniki. Cieszymy się z przyznanej nam nagrody, gdyż jest ona nie tylko uhonorowaniem naszej ciężkiej pracy, ale też motywacją do dalszego działania – mówi Andrzej Przybyło Prezes Zarządu AB S.A.

Dagma to ogólnopolski dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT działający na polskim rynku już od 25 lat. W swojej ofercie posiada między innymi specjalistyczne produkty przeznaczone do ochrony sieci firmowych oraz rozwiązania antywirusowe i antyspamowe.