Komputery all-in-one prosto od Polskiego Czempiona

Komputery all-in-one prosto od Polskiego Czempiona

Grupa AB, uczestnik programu Polski Czempion właśnie wypuścił na rynek pięć modeli nowoczesnych komputerów typu all-in-one. To kolejne produkty, jakie wrocławska firma, lider pod względem dystrybucji sprzętu IT w naszej części Europy, stworzyła pod marką Triline. Wcześniej w sprzedaży pojawiły się tablety.

Najnowsze produkty wyprodukowane przez wrocławską firmę to komputery z systemem operacyjnym Windows 7, pamięcią operacyjną 2 i 4 GB oraz panoramiczną matrycą 21,5″ w wersji bezdotykowej oraz dotykowej. Wszystkie modele wyposażone są w procesory Intel (Pentium G360, Core I302120 lub I5-2400S), dyski twarde o pojemności 250 GB lub 500 GB, a także interfejsy LAN, WiFi i Bluetooth.

– Opierając biznes na podstawowej ofercie, kontynuujemy dywersyfikację portfela produktowego. Elastycznie dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb na rynku globalnym i lokalnym, stawiamy na produkty i usługi, których popyt stale rośnie – mówi Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy i członek zarządu AB S.A.
W sierpniu na rynku pojawił się inny produkt marki Triline. To tablet z systemem operacyjnym Android 4.0.3 z 1GHz procesorem. Dzięki pojemnościowej matrycy IPS 1200×800 multi touch, praca na tablecie jest wyjątkowo przyjemna i łatwa. Tablet posiada 1GB pamięci RAM oraz
16GB wbudowanej pamięci flash. Łączność z Internetem odbywa się poprzez Wi-Fi
i Bluetooth 2.1.

Komputery marki Triline to najwyższej jakości produkty dzięki procesom projektowania
i produkcji potwierdzonym certyfikacją zgodną z normą PN- EN ISO 9001:2000. Komputery te są bezpieczne dla środowiska, czego dowodem jest zgodność procesu produkcji z normą PN- EN ISO 14001:2005. Wiele modeli komputerów jest zgodnych z normą Energy Star.

W swoim portfelu AB posiada obecnie ponad 600 światowych marek, a w ramach rozwoju oferty produktów własnych wprowadza kolejne produkty pod marką Triline. Nowe kierunki rozwoju spółki są odpowiedzią na globalne i lokalne trendy rynkowe. Działania te są  wyznacznikiem elastyczności i chęci dostosowania oferty produktowej największego dystrybutora IT w regionie.

Wrocławska grupa AB, właściciel marki Triline, to największy dystrybutor sprzętu elektronicznego w Europie Środkowo-Wschodniej.