Nowe centrum logistyczne AB S.A. – otwarcie już wkrótce

Nowe centrum logistyczne AB S.A. – otwarcie już wkrótce

Siedziba ABW wakacje 2015 roku rusza w Magnicach, koło Wrocławia, centrum dystrybucyjno – logistyczne AB S.A. To jedna z kluczowych inwestycji największego dystrybutora IT i elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do nowej lokalizacji przeniesiony zostanie nie tylko cały dział magazynowo-logistyczny, który będzie korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej, ale także cała struktura centrali spółki mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Kościerzyńskiej. Nowa siedziba spółki AB będzie miała powierzchnię 27 tyś. m², czyli 2,5 krotnie razy większą niż obecnie.

– W związku z ciągłym rozwojem i otwarciem nowego centrum logistycznego w Magnicach poszukujemy obecnie nowych pracowników na stanowiska specjalistyczne, z doświadczeniem w pracy magazynowej oraz stażystów. Ponieważ spółka kładzie duży nacisk na rekrutację wewnętrzną to każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego. Oznacza to, że dajemy ambitnym pracownikom szansę na przekwalifikowanie się i możliwość awansu – mówi Andrzej Bilski, dyrektor ds. personalnych w AB S.A.

Wśród kandydatów AB S.A. poszukuje głównie:

  • handlowców z branży IT, GSM, AGD

  • pracowników działów logistycznych (magazynierów)

  • kupców (produkt managerów)

  • stażystów do wszystkich działów (głównie studenci ostatnich lat studiów)

W nowoczesnym centrum AB S.A. w Magnicach pracownicy będą mogli liczyć m.in. na technologicznie zaawansowane stanowiska pracy, przyjazną atmosferę, dającą możliwość rozwoju zawodowego, kantynę pracowniczą. Standardem w spółce AB są także świadczenia pozapłacowe, takie jak dofinansowane lekcje j. angielskiego, czy pakiet multisport.

Wszelkie aktualne oferty pracy oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie: www.ab.pl/kariera.

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tyś. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.