Nowe miejsca pracy dla programistów we Wrocławiu

Nowe miejsca pracy dla programistów we Wrocławiu

Partner programu Polski Czempion zwiększa zatrudnienie we Wrocławiu. SMT Software tworzy miejsca pracy dla programistów.

Obecnie trwa rekrutacja na 120 stanowisk. Do końca roku firma planuje zatrunić kolejnych sto osób. Wszystko to w związku z rozwojem i ekspansją firmy do Wielkiej Brytanii, dzięki czemu liczba miejsc pracy ma szansę znów wzrosnąć.

Zatrudnienie w SMT znajdą przede wszystkim specjaliści IT, zarówno ci z doświadczeniem, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę. Firma szuka więc programistów C++, Java, .NET, testerów oprogramowania, programistów specjalizujących się w rozwiązaniach mobilnych. Sektor IT stanowi znaczną część oferowanych miejsc pracy, ale na zatrudnienie mogą liczyć również kierownicy projektów, specjaliści HR czy osoby do działów obsługi klienta.

W Wielkiej Brytanii spółka ma siedzibę w Londynie – w ofercie znajduje się realizacja projektów oraz outsourcing usług IT. Plan na przyszłość obejmuje jednak zaoferowanie brytyjskim klientom wszystkich usług, które dostępne są w Polsce. Dla SMT Software Wielka Brytania jest niesamowicie przyszłościowym rynkiem, głównie ze względu na klientów, którzy chętnie sięgają po usługi polskich firm. Przede wszystkim ze względu na jakość usług i ich cenę.