Nowe włoskie sprzęty AGD wejdą na polski rynek dzięki grupie AB S.A.

Nowe włoskie sprzęty AGD wejdą na polski rynek dzięki grupie AB S.A.

fot. Billie Ward/ CC by 2.0/ flickr.com

fot. Billie Ward/ CC by 2.0/ flickr.com

AB S.A. podpisało umowę dystrybucyjną z firmą Smeg – włoskim producentem sprzętu gospodarstwa domowego, tym samym umacniając swoją pozycję w zakresie dystrybucji AGD.

W ofercie dystrybutora znalazł się mały i duży sprzęt AGD, który charakteryzuje się wysoką jakością, nowoczesną technologią oraz unikalnym wzornictwem. Od ponad 60 lat Smeg słynie z dbałości o szczegóły i rozwiązania stylistyczne swoich urządzeń, stając się rozpoznawalną marką na całym świecie.

Dystrybutor AB S.A. stale poszerza swoją ofertę urządzeń AGD. Dzięki współpracy z największymi światowymi producentami sprzętu gospodarstwa domowego oferuje swoim partnerom i resellerom najnowocześniejsze rozwiązania, które obecnie są dostępne na rynku.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tyś. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.