Polscy Czempioni walczą o prestiżową nagrodę. Pomóż im ją zdobyć!

Dwóch uczestników programu Polski Czempion znalazło się wśród finalistów prestiżowego konkursu European Business Awards – to spółki AB i Neurosoft. Możesz im pomóc zdobyć nagrodę – internetowe głosowanie trwa tylko do 2 stycznia, więc warto się pośpieszyć!

W tegorocznej edycji cieszącego się na Starym Kontynencie sporą renomą konkursu European Business Awards z powodzeniem walczy dwóch Polskich Czempionów: uczestnicząca w programie od samego początku spółka AB, a także Neurosoft, który do tego elitarnego grona dołączył niedawno.

Obie firmy zakwalifikowały się do drugiego etapu i otrzymały tytuł National Champion. Teraz walczą o głosy internautów, dzięki którym mogą zdobyć miano National Public Champion. Każde z przedsiębiorstw przygotowało prezentację video, opowiadającą o historii firmy i jej sukcesach. Internauci mogą głosować na swoich faworytów do 2 stycznia 2014 roku.

Wyniki poznamy 14 stycznia – wtedy dowiemy się, które z firm zwyciężyły w poszczególnych państwach i zmierzą się w pojedynku o tytuł European Public Champion. Głosowanie w drugiej rundzie potrwa do 25 marca.

Oprócz internautów, filmy będzie oceniać też specjalny panel jurorski, który także 14 stycznia ogłosi nazwy 100 przedsiębiorstw, które otrzymają status Ruban d’Honneur. Każde z nich następnie zaprezentuje się w rozmowach twarzą w twarz z komisją i dopiero po tych przesłuchaniach jury zdecyduje, kto zwycięży w poszczególnych kategoriach.

Spółka AB walczy o nagrodę główną w kategorii „Ekologia i zrównoważony rozwój”.

Jest to dla nas bardzo ważny moment, ponieważ będzie pewnego rodzaju sprawdzianem, który pokaże AB S.A. pośród najlepszych, światowych przedsiębiorstw. Mamy gorącą nadzieję, że przyłączą się Państwo do głosowania na naszą spółkę – zachęca Patrycja Gawarecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, AB S.A.

Z kolei Neurosoft reprezentuje Polskę w kategorii „Innowacja”.

Z Twoją pomocą polska firma ma szansę wygrać w European Business Awards ! Zagłosuj teraz na Neurosoft i promuj polską myśl technologiczną – namawia prezes firmy Janusz Wróbel.

European Business Awards to międzynarodowy konkurs, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw cechujących się niezawodnym zarządzaniem, dobrymi praktykami oraz prowadzeniem biznesu ze szczególnym naciskiem na dbałość o lokalne społeczności i otaczające środowisko.

To największy program promocji przedsiębiorstw działających na rynku europejskim. Udział w nim mogą wziąć zarówno duże międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze firmy działające na lokalnych rynkach. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 17 tysięcy przedsiębiorstw z całej Europy.

Laureatów nagród European Business Awards, a także zwycięzcę głosowania publiczności poznamy podczas uroczystej gali w maju przyszłego roku.

Na wrocławskie firmy można zagłosować tutaj: