Polscy Czempioni zdominowali rywalizację o tytuł Człowieka Roku 2012

Dwie z czterech statuetek, jakie portal tuWroclaw.com przyznał w konkursie Człowiek Roku 2012, powędrowały w ręce przedstawicieli firm biorących udział w programie Polski Czempion. Po Nagrodę Internautów sięgnął Andrzej Przybyło, prezesowi spółki AB, natomiast wyróżnienie w kategorii Biznes przyznano Patricii Popławskiej, twórczyni sukcesu Clareny.

Pierwszego laureata konkursu Człowiek Roku poznaliśmy już pod koniec stycznia. Po trwającej do samego końca walce na SMS-y i głosy oddane przez internet, Nagrodę Internautów zdobył Andrzej Przybyło – wrocławski biznesmen i prezes zarządu firmy AB S.A. – największego dystrybutora IT i CE w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Szef jednego z Polskich Czempionów wyprzedził utalentowaną wrocławską piosenkarkę Marcelinę

Z kolei okazała statuetka dla Człowieka Roku 2012 w kategorii Biznes powędrowała w ręce Patricii Popławskiej, prezes i właścicielki firmy Clarena, która od samego początku uczestniczy w programie Polskim Czempion.

Bardzo się cieszę i dziękuję, że zostałam doceniona. To dla mnie wielka niespodzianka, jadąc na galę byłam przekonana, że nagrodę dostanie ktoś inny – mówiła Patricia Popławska odbierając wyróżnienie.

Znaczenie programu podkreślał też wręczający statuetki wiceprezydent Wrocławia Adam Grehl.

Część laureatów jest uczestnikami programu Polski Czempion, który powstał z inicjatywy prezydenta Wrocławia. To pokazuje, jaki ogromny potencjał drzemie w naszych firmach – tłumaczył Adam Grehl.

Pozostałymi nominowanymi w kategorii Biznes byli: laureat Nagrody Internautów Andrzej Przybyło i Aleksander Kusz, prezes spółki Money.pl.