Polski Czempion dystrybutorem urządzeń mobilnych Toshiby w naszym kraju

Polski Czempion dystrybutorem urządzeń mobilnych Toshiby w naszym kraju

Jeden z uczestników programu Polski Czempion – spółka AB, wiodący dystrybutor IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, właśnie podpisał umowę dystrybucyjną z Toshibą – międzynarodowym producentem urządzeń elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych.

Dzięki nowej umowie dystrybucyjnej, ofertę AB zasiliła szeroka gama urządzeń mobilnych dedykowanych zarówno użytkownikom domowym, jak i sektorowi biznesowemu. Wśród nich znajdziemy najnowocześniejsze notebooki Satellite i Satellite Pro, a także modele Tecra, Portege oraz tablety. Umowa została podpisana na czas nieokreślony i obejmuje swoim zasięgiem rynek polski.

Kolejna umowa z firmą Toshiba uzupełnia nasze portfolio produktów mobilnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełną ofertę najnowszych rozwiązań z zakresu nowych technologii. Wierzymy, że komplementarna oferta i szeroki wachlarz marek we wszystkich grupach produktowych przełoży się na zadowolenie naszych partnerów handlowych – mówi Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy i członek zarządu AB S.A.

Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, a także producentem i sprzedawcą produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych. Toshiba obecnie składa się z sieci ponad 740 firm, z roczną sprzedażą przekraczającą 68 miliardów dolarów amerykańskich.

Urządzenia tej firmy to produkty oferujące doskonałą wydajność i wszechstronność – od notebooków i tabletów codziennego użytku do najbardziej zaawansowanego sprzętu do zastosowań multimedialnych.

Wydajne procesory, zaawansowane karty graficzne, doskonałe wyświetlacze i zintegrowane głośniki sprawiają, że zarówno gracze komputerowi, miłośnicy filmów HD, a także osoby poszukujące sprzętu do codziennych zastosowań znajdą doskonałe rozwiązanie dla siebie.