Polski Czempion wspólnie z IBM organizuje cykl szkoleniowy

Polski Czempion wspólnie z IBM organizuje cykl szkoleniowy

Rusza kolejna edycja „Akademii Technologii Zaawansowanych AB” realizowana w ramach Centrum Kompetencyjnego. Rozpoczynający się w drugiej połowie marca cykl szkoleniowy pozwoli uczestnikom poznać między innymi rozwiązania serwerowe i storage marki IBM.

Program skierowany jest do handlowców, inżynierów i przedsiębiorców działających na rynku IT oraz do wszystkich partnerów biznesowych spółki AB.

Podczas dwudniowych szkoleń uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z ofertą serwerów i storage IBM, a także z zagadnieniami poświęconymi instalacji, konfiguracji i zarządzaniu macierzami Storewize V3700. Na spotkaniu zostaną przedstawione nowości produktowe oraz zalety platform opartych na procesorach Intel XEON E5. Druga część spotkania będzie poświęcona usługom wsparcia technicznego. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Szkolenia przeprowadzane przez Centrum Kompetencyjne cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić kolejny cykl szkoleniowy, tym razem we współpracy z IBM. W swojej działalności dążymy do pełnego zaspakajania potrzeb klientów, dlatego nasze programy skierowane są zarówno do handlowców oraz inżynierów, jak i przedsiębiorców działających na rynku IT – mówi Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A.

Centrum Kompetencyjne AB powstało w 2010 roku we Wrocławiu w ramach spółki AB S.A. Od tego czasu nieustannie się rozwija, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i partnerów handlowych. W swojej ofercie proponuje zarówno kursy z zakresu technologii jak i tzw. szkolenia miękkie z technik sprzedaży. W 2012 roku w szkoleniach organizowanych przez Centrum Kompetencyjne wzięło udział blisko 500 firm.

Terminy szkoleń:

  • 20 -21 marca – Wrocław
  • 25 -26 marca – Chorzów
  • 27 -28 marca – Warszawa

Więcej informacji o działalności Centrum Kompetencyjnego na stronach:

http://ck.ab.pl

http://dealer.ab.pl/szkolenia.php