Polski Czempion wypuszcza na rynek nową linię tabletów. Poczuj moc żywiołów!

Polski Czempion wypuszcza na rynek nową linię tabletów. Poczuj moc żywiołów!

fot. Flickr.com/Sergey Galyonkin/CC

TB Touch to marka, pod którą spółka AB wprowadza na rynek nową linię tabletów. Jej motyw przewodni to cztery żywioły: ogień, ziemia, powietrze i woda, a modele wyposażone są w wyświetlacze wysokiej rozdzielczości, czterordzeniowe procesory oraz  wydajne układy graficzne.

Każdy z modeli tabletów TB Touch odpowiada łacińskim nazwom żywiołów: Ignis, Terra, Aer i Aqua. Jak zapewniają przedstawiciele firmy AB, urządzenia te cechują się wysoką wydajnością i wyższą rozdzielczością ekranów. Niektóre modele wyposażone są w wyświetlacze UltraHD, dzięki czemu praca na tabletach staje się łatwa i wyjątkowo przyjemna.

Rynek tabletów w Polsce i na świecie rozwija się dynamicznie. Według prognoz, w tym roku wartość tego rynku wzrośnie o 100 proc. Zamierzamy w tym wzroście aktywnie uczestniczyć. Tablety TB Touch będą oferowane w 4 konfiguracjach od ekonomicznej do premium, przy zachowaniu bardzo korzystnych cen – mówi Patrycja Gawarecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu AB S.A.

Nowe modele oparte są o system operacyjny Android 4.2 oraz 4.1.1. Dają również możliwość rozszerzenia pojemności dysku o 32 GB za pomocą karty microSD oraz zapewniają dostęp do sklepu Play i setek tysięcy aplikacji.

TB Touch to tablety wyróżniające się także ciekawym wyglądem i kolorystyką. Oprócz urządzeń w  klasycznych barwach, będzie można wybrać również bardziej zdecydowaną opcję – w kolorze morskim czy fuksji.

Nowoczesne tablety są przyjazne zarówno dla oka, jak i kieszeni.  Produkty będą dostępne w cenach od 299 do 799 złotych, w zależności od modelu.

TB Touch to już czwarta marka własna spółki AB. W ofercie wrocławskiego dystrybutora można znaleźć alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek (TB Print), nowoczesne żarówki LED (TB Energy) oraz szeroki asortyment środków czyszczących przeznaczonych do sprzętu elektronicznego (TB Clean).