Polski czempion wyróżniony przez Microsoft. AB po raz kolejny „Dystrybutorem Roku”

Polski czempion wyróżniony przez Microsoft. AB po raz kolejny „Dystrybutorem Roku”

Wrocławska spółka AB została wyróżniona tytułem „2012 Distributor of the Year” przyznawanym przez firmę Microsoft. To już drugie z rzędu wyróżnienie, które Polski Czempion otrzymał od światowego giganta branży IT.

Podczas tegorocznej gali „Microsoft Partner Strategy Conference”, AB S.A. uzyskała prestiżowy tytuł Dystrybutora Roku 2012. To już drugie z rzędu wyróżnienie dla spółki przyznane przez międzynarodowego vendora. Decyzję tę motywowano największym wzrostem liczby partnerów sprzedających licencje grupowe Microsoft.

Cieszy mnie fakt, że drugi rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł Dystrybutora Roku Microsoft. Jest to dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ została przyznana dzięki naszym partnerom. Oznacza to, że nasz model współpracy z nimi się sprawdza. Od samego początku dbamy aby nasze relacje były partnerskie, jesteśmy otwarci na ich potrzeby i staramy się dostosowywać do nich naszą ofertę produktową – mówi Andrzej Przybyło Prezes Zarządu AB S.A.

Nagrody Microsoft Partner przyznawane są w licznych kategoriach partnerom firmy Microsoft, którzy w ciągu ostatniego roku dostarczyli lub opracowali wyjątkowe rozwiązania oparte na produktach i technologiach Microsoft.