Ruszyła kolejna edycja warsztatów w Centrum Kompetencyjnym AB

Ruszyła kolejna edycja warsztatów w Centrum Kompetencyjnym AB

Właśnie wystartował kolejny cykl warsztatów organizowanych przez Centrum Kompetencyjne AB S.A. we współpracy z firmą Zyxel. W tej edycji zaplanowane zostały dwa szkolenia techniczne.

– To już trzecia edycja stworzona z myślą o partnerach spółki, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje i rozszerzyć wiedzę na temat przełączników znajdujących się w ofercie producenta – podkreślają przedstawiciele Polskiego Czempiona.

Główny cel warsztatów to rozszerzenie podstawowej wiedzy oraz umiejętności praktycznych partnerów handlowych spółki AB, tak aby w pełni korzystali z możliwości rozwiązań oferowanych przez firmę Zyxel. W tej edycji zaproponowano dwa szkolenia techniczne.

Switch Workshop to warsztaty oferowane na dwóch poziomach zaawansowania.  Koncentrują się na szczegółowym przedstawieniu technologii zastosowanej w rozwiązaniach Zyxel w oparciu o praktyczne przykłady.

Z kolei Switch & WiFi Workshop ma na celu przekazanie wiedzy dotyczącej instalacji i konfiguracji przewodowych i bezprzewodowych urządzeń sieciowych z uwzględnieniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w sieci.

Szkolenia organizowane we współpracy z firmą Zyxel cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie trzeciej już edycji. Proponowane przez nas warsztaty są bezpłatne, aby każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział i poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe – mówi Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy i członek zarządu AB S.A.

Warsztaty odbywają się w warszawskim ośrodku Centrum Kompetencyjnego AB w terminach:

  • 28 sierpnia – Switch Workshop Level I
  • 09 września – Switch Workshop Level II
  • 20 listopada – Switch & WiFi Workshop

Więcej informacji o działalności Centrum Kompetencyjnego znajdziecie na stronach http://ck.ab.pl i http://dealer.ab.pl/szkolenia.php