SAP Automotive Day: porozmawiajmy o samochodach

SAP Automotive Day: porozmawiajmy o samochodach

hicronZdobytej wiedzy nie warto zatrzymywać dla siebie, warto się nią dzielić. Hicron, jako aktywny uczestnik międzynarodowego rynku IT dla automotive, 29 października zaprasza na konferencję SAP Automotive Day organizowaną w ramach SAP Road Show.

W programie wiele inspirujących prelekcji oraz przestrzeń na wymianę doświadczeń i opinii przez praktyków i ekspertów z branży motoryzacyjnej. Zapraszamy!

Wrocławska siedziba Hicron już 29 października zmieni się w centrum dyskusji o innowacjach technologicznych dla rynku automotive. Słowo „innowacja”, choć odmieniane przez wszystkie przypadki, nadal stanowi synonim głębokiej rewolucji podejścia biznesowego i spojrzenia nań z zupełnie innej strony. Czy to przez wprowadzenie nowych rozwiązań IT, czy poprzez niestandardowe wykorzystanie gromadzonych danych dealerzy, producenci i importerzy samochodów mają możliwość przeniesienia swojego biznesu na zupełnie inny poziom.

Przedstawiciele Hicron, realizujący projekty IT niemal na wszystkich kontynentach, podzielą się swoimi doświadczeniami z zaproszonymi gośćmi. Odwołując się do konkretnych przykładów przedstawią najlepsze praktyki zachodnich firm przy prowadzeniu i optymalizacji procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania SAP oraz wymierne korzyści, jakie przyniosły wdrożenia. Swój udział w debacie o perspektywach na rynku automotive zapowiedzieli także eksperci z SAP Polska, miesięcznika Dealer, Związku Dealerów Samochodów oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

– SAP Automotive Day organizowany jest dla dealerów, producentów i importerów pojazdów. Chcemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami zdobytymi w toku kilkudziesięciu projektów wdrożenia rozwiązań SAP for Automotive. Uproszczenie procesów, eliminacja pomyłek i nadmiernej ilości dokumentów, a także możliwość wyprzedzenia potrzeb klienta i dotarcie z trafną ofertą marketingową to tylko niektóre korzyści, z jakich może skorzystać zarówno partner biznesowy, jaki klient końcowy. Liczę, że to spotkanie będzie miejscem do wielu owocnych dyskusji o przyszłości rynku motoryzacyjnego – mówi Remigiusz Efinowicz, Managing Partner w Hicron.

Hicron jest firmą wnoszącą duży wkład w rozwój branży automotive nie tylko w Polsce, ale również za granicą, biorąc udział w międzynarodowych wydarzeniach, m.in. SAP Automotive Forum, Connected Car – the Future of Mobility i innych.
Hicron obsługuje klientów branży automotive na całym świecie, między innymi w Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Szwecji, Rosji, USA, Katarze. Do klientów Hicron należy ponad 20 firm branży automotive, w tym Grupa MAN, Volvo CE, PSA Peugeot Citroen, AMAG.

Szczegółowy program SAP Automotive Day oraz link do rejestracji: www.sap.pl/automotive-day

Udział w konferencji jest bezpłatny.