SMT Software otwiera oddział w Niemczech

SMT Software otwiera oddział w Niemczech

Jeden z Polskich Czempionów rusza na podbój Niemiec. SMT Software jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm, która już teraz działa na kilku zagranicznych rynkach.

Decyzja o formalnym założeniu spółki w Niemczech była dla nas naturalnym krokiem, ponieważ już od jakiegoś czasu pozyskujemy stamtąd kontrakty. Ich liczba zwiększyła  się na tyle, że uważamy, iż właśnie nadszedł odpowiedni moment, by sformalizować współpracę z naszymi niemieckimi partnerami – mówi Sebastian Łękawa, prezes zarządu SMT Software.

Nowa spółka SMT Software Germany będzie odpowiedzialna zarówno za obsługę obecnych klientów SMT na rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) jak i pozyskiwanie nowych odbiorców usług. Na początku w ofercie spółki znajdą się rozwiązania z zakresu realizacji projektów informatycznych oraz outsourcingu kompletnych zespołów IT.

Obecność na rynku niemieckim stanowi dla nas ogromny potencjał, a nasza oferta idealnie wkomponowuje się w jego aktualne potrzeby. Ponadto wielu z naszych pracowników mówi po niemiecku, a sam Wrocław, skąd pochodzimy, jest stosunkowo blisko i dobrze skomunikowany z głównymi miastami niemieckimi – dodaje prezes SMT Software.