Spółka AB dystrybutorem roku. Polski Czempion doceniony przez HP

Spółka AB dystrybutorem roku. Polski Czempion doceniony przez HP

Spółka AB, największy dystrybutor IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i uczestnik programu Polski Czempion, została wyróżniona tytułem „Dystrybutor Roku 2012” przyznawanym przez firmę HP.

Podczas noworocznej Gali dla Partnerów Działu Druku i Komputerów Osobistych (PPS) HP Polska, firma AB S.A. została wyróżniona statuetką  HP Sales Partner Excellence Award za najlepsze wyniki w sprzedaży komputerów biznesowych.

Tytuł Dystrybutora Roku to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ jest dowodem na to, że nasze działania zostały docenione, a obrana przed laty strategia sprawdza się. Od początku istnienia spółki stawiamy na dobre relacje z naszymi partnerami. Nagroda przyznana przez firmę HP pokazuje, że dostawcy doceniają to podejście i obdarzają nas swoim zaufaniem, z czego jesteśmy bardzo dumni  – mówi Andrzej Przybyło Prezes Zarządu AB S.A.

Firma HP, jako największa na świecie firma technologiczna, łączy w swojej ofercie rozwiązania w dziedzinie drukowania, komputerów osobistych, oprogramowania, usług oraz infrastruktury informatycznej, pomagając klientom w pokonywaniu problemów.