Targi RTV/AGD AB Innovation Days 2015. Przekonajcie się jak było w tym roku!

Targi RTV/AGD AB Innovation Days 2015. Przekonajcie się jak było w tym roku!

ab5W sobotę 20 czerwca w prestiżowych wnętrzach hotelu DoubleTree by Hilton kilkuset uczestników „zobaczyło już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”. Wszystko dzięki AB S.A., czołowemu dystrybutorowi w Europie, który po raz drugi zorganizował jedne z największych w Polsce targów RTV/AGD AB Innovation Days 2015.

Wydarzenie zgromadziło trzydziestu wystawców oraz ponad pół tysiąca przedstawicieli sieci handlowych, sklepów i producentów. Odwiedzający targi mieli możliwość poznania szeregu nowości produktowych oraz wysłuchać wielu rozmów ekspertów i liderów rynku. Wywiady z nimi transmitowane były w trakcie trwania wydarzenia przez Studio AB TV, które prowadziła Joanna Górska, znana dziennikarka Polsat News.

– Od kilku lat sukcesywnie wzmacniamy naszą pozycję dystrybutora segmentu produktów RTV/AGD. Posiadając w ofercie marki czołowych światowych producentów postanowiliśmy w ubiegłym roku zrobić kolejny krok, jakim było zorganizowanie targów Innovation Days. Okazały się one wielkim sukcesem, dlatego też kontynuujemy tę ideę. Przyjęta formuła, która łączy pokaz nowości rynkowych z debatami i dyskusjami ekspertów oraz liderów rynku sprawdziła się doskonale. Jest to też właściwa okazja do zaprezentowania naszej nowej inwestycji – centrum logistycznego w Magnicach koło Wrocławiu, dzięki której będziemy w stanie zaoferować naszym partnerom biznesowym najnowocześniejsze rozwiązania związane z dostawami i obsługą e-commerce – mówi Zbigniew Mądry, Członek Zarządu AB S.A.

W trakcie targów uznani producenci – Teka i Bosch zaprezentowali nowe linie produktowe: odpowiednio linię EBON oraz Serie | 8. Także Whirlpool pochwalił się nowością w kategorii chłodziarek, czyli linią Supreme No Frost. Natomiast swoją premierę miały produkty LaFe (drobny sprzęt AGD), która jest nową marką na polskim rynku. Poza wyżej wymienionymi producentami wystawiali się: Aged, Amica, BaByliss, Beko, Candy, Electrolux, Fiskars, FOX, Gorenje, Indesit, LG, MPM, NEC, Philips, Redmond, Samsung, Spectrum Brands i Toshiba. AB S.A. rozmawiało z gośćmi przy stoisku e-commerce oraz stoisku KAKTO – sieci franczyzowej działającej ramach grupy AB.

Udany dzień targowy zakończyła uroczysta Gala, w którą już w mniej formalnej atmosferze poprowadziła Katarzyna Pakosińska, a spotkanie zwieńczył występ legendy polskiego rocka – zespołu Lady Pank.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.