Wrocław polską stolicą przedsiębiorczości? Odpowiedzą na forum

Już 14 stycznia odbędzie się we Wrocławiu „orum Primetime Wrocław: „Poland’s entrepreneurial capital?”, której patronem jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Sesyjnej, Rynek Sukienice 9. 

wroclaw_rynek

Wydarzenie organizowane jest przez Poland Today, anglojęzyczny magazyn promujący Polskę wśród obcokrajowców, i stanowi kontynuację śniadania biznesowego, które odbyło się 29 października w Warszawie. Partnerami forum zostały firmy UBM Polska oraz Jones Lang LaSalle.

Celem forum jest dyskusja na temat przyszłości i rozwoju Wrocławia. W spotkaniu weźmie udział Prezydent Wrocławia – pan Rafał Dutkiewicz, liczni przedstawiciele władz miasta, Ambasady Kanady oraz przedstawiciele świata biznesu.

W pierwszej części zaprezentowane zostaną największe sukcesy Wrocławia oraz najważniejsze fakty na temat naszego miasta. Podczas kolejnych czterech paneli poruszone będą tematy dotyczące wyzwań stojących przed miastem w zakresie pozyskiwania inwestorów a także przyciągania wykwalifikowanej kadry pracowniczej. W programie znajdują się również zagadnienia związane z perspektywami rozwoju innowacyjności oraz relacji między obszarami biznesu i nauki. Nie zabraknie także możliwości do dyskusji nad ważnymi dla uczestników kwestiami.

Pełny program wydarzenia znajdą Państwo na stronie Poland-today.pl.
W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Gawlikowską +48 602 223 63 magdalena.gawlikowska@poland-today.pl