Wrocław ugości społeczność SAP na CodeJam oraz Inside Track

Wrocław ugości społeczność SAP na CodeJam oraz Inside Track

hicron logo kwadrat11 i 12 września we Wrocławiu odbędą się dwa wydarzenia skierowane do branży IT. SAP AG – lider aplikacji i technologii IT dla biznesu – organizuje cykl warsztatów oraz prelekcji, dotyczących technologii i aplikacji SAP.

W trakcie dwóch wrześniowych dni Wrocław stanie się nieformalnym centrum zrzeszającym miłośników i developerów systemów SAP. 11 i 12 września odbędą się polskie edycje wydarzeń: SAP CodeJam oraz SAP Inside Track. Te spotkania to szansa na poznanie polskich i zagranicznych specjalistów, nawiązanie z nimi kontaktu i dyskusję w mniej formalnej atmosferze.

Piątkowy poranek rozpocznie SAP CodeJam Wrocław (podobne odbywają się między innymi w Indiach, Korei, Holandii, Niemczech czy USA). To merytoryczne spotkanie skierowane do developerów zainteresowanych poznaniem najnowszych technologii SAP. Uczestnicy pracować będą w formule warsztatów w grupach liczących od 20 do 25 osób. Wszystko po to, by umożliwić wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami.

Podczas wrocławskiej edycji CodeJam odbędą się równolegle dwa warsztaty prowadzone przez ekspertów SAP. Pierwszy z nich będzie poświęcony zagadnieniom programowania hybrydowych aplikacji mobilnych z użyciem SAP Web IDE, poprowadzi go Simmaco Ferreiro, reprezentujący SAP we Włoszech. Na drugim spotkaniu Vitaliy Rudnytskiy poruszy praktyczne aspekty wykorzystania technologii SAP HANA w Internet of Things.

Sobotnie spotkanie SAP Inside Track to konferencja, na której wystąpić może każdy, kto chce podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w systemach SAP: developerzy, konsultanci, freelancerzy, a także ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym środowiskiem. Prelegenci mogą zgłaszać propozycje wystąpień trwających od 15 do 60 minut. Konferencję otworzy odpowiedzialny za globalne relacje z developerami Wiceprezydent w SAP AG, Thomas Grassl. Jego wystąpienie dotyczyć będzie zmieniającego się świata technologii dla biznesu oraz innowacji SAP w tym obszarze. Inside Track to miejsce swobodnej wymiany inspiracji i doświadczeń, gdzie praktycy mają okazję uczestniczyć w dwóch równoległych panelach dotyczących:

  • Technologii – od NetWeaver do najnowocześniejszych narzędzi i platform SAP
  • Aplikacji – SAP, jaki znamy, a nowe rozwiązania

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Hicron, integratora systemów IT. Firma niedawno przeniosła się do nowej siedziby we wrocławskim biurowcu Sky Tower przy ulicy Gwiaździstej 62, 1 piętro.

Agenda:

11.09.2015, 10:00 – 15:00 – SAP CodeJam Wrocław:

  • Mobile Apps with Web IDE
  • SAP HANA with IoT

12.09.2015, 10:00 – 18:00 – SAP Inside Track

źródło: http://www.hicron.com/aktualnosci/1280-wroclaw-ugosci-spolecznosc-sap-na-codejam-oraz-inside-track