Wrocławska spółka Złotym Asem IT

Wrocławska spółka Złotym Asem IT

Spółka AB – uczestnik Polskiego Czempiona i największy dystrybutor IT w Europie Środkowo-Wschodniej – została wyróżniona prestiżowym tytułem „Dystrybutor Roku” przyznawanym przez magazyn Reseller News.

Podczas uroczystej gali „Złote Asy IT” w Warszawie rozdano nagrody w pięciu różnych kategoriach. Spółka AB otrzymała statuetkę Dystrybutor Roku za: „pomoc partnerom w rozwoju ich biznesu”.

Tytuł Dystrybutora Roku to dla nas bardzo ważne wyróżnienie ponieważ jest efektem ciężkiej pracy i motywacją do dalszych działań – podkreśla Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy AB.

Głównymi kryteriami przyznania nagrody była pozycja rynkowa, innowacyjność, a także zaangażowanie we współpracę z partnerami.

Polityka handlowa spółki AB od samego początku jest nastawiona na partnerskie relacje z klientami. Rozumiemy ich potrzeby i dostosowujemy do nich nasze oferty. Poprzez różnorodne programy marketingowe i szkoleniowe staramy się wspierać naszych partnerów na każdym kroku ich działalności, zachęcając tym samym do rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego – dodaje Zbigniew Mądry.

Reseller News to miesięcznik stanowiący kompendium wiedzy dla przedsiębiorców i innych podmiotów zaangażowanych w sektor nowych technologii. Plebiscyt „Złote Asy IT” w tym roku odbył się po raz pierwszy.