Wrocławskie kosmetyki w Londynie

Wrocławskie kosmetyki w Londynie

Od 1 sierpnia Clarena posiada swoje przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii. Nowy oddział Clareny powstał w Londynie i jest kolejnym po salonie w Brukseli zagranicznym centrum wrocławskiej marki.

Clarena Cosmetic Centre London to miejsce, które daje możliwość skorzystać z kompleksowej oferty firmy. W angielskim salonie można poddać się autorskim zabiegom kosmetycznym, umówić się na konsultację z ekspertem, jak również zaopatrzyć w kosmetyki marki Clarena do pielęgnacji domowej.

Profesjonaliści z branży kosmetycznej znajdą tu preparaty pielęgnacyjne przeznaczone do gabinetów kosmetycznych oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy Clareny. Otwarcie przedstawicielstwa w Londynie to kolejny etap konsekwentnie realizowanej przez wrocławską firmę ekspansji na rynkach zagranicznych.

– Kosmetyki naszej marki są już dostępne w 19 krajach Europy. Rozwój sieci sprzedaży nie jest jednak naszym jedynym celem. Chcemy umożliwić klientkom korzystanie z pełnej oferty firmy, także poza granicami Polski. Po sukcesie w Brukseli, przyszedł czas na Londyn. W Anglii, podobnie jak w Belgii, zaobserwowaliśmy ogromne zainteresowanie produktami Clareny. Wiemy, że zarówno profesjonaliści, jak i klienci detaliczni czekają tu na nową, mocną, ale i specjalistyczną markę kosmetyków, która sprawdzi się zarówno w salonach kosmetycznych, jak i podczas pielęgnacji domowej komentuje decyzję o otwarciu centrum w Wielkiej Brytanii Patricia Popławska, prezes Clareny.

Warto wspomnieć, że ta prężnie rozwijająca się marka ma swoje korzenie we Wrocławiu. Wszystko zaczęło się ponad 16 lat temu, kiedy to Patricia Popławska otworzyła w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami.

Źródło: tuwroclaw.com