Wyspa Clareny w Galerii Malta

Wyspa Clareny w Galerii Malta

Innowacyjne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała marki Clarena są teraz dostępne także w poznańskiej galerii handlowej Malta, gdzie firma otworzyła swoją kolejną wyspę.

Po Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Londynie i Brukseli przyszła kolej na Poznań. To w tym dynamicznie rozwijającym się mieście producent profesjonalnych kosmetyków otworzył swój kolejny punkt, w którym można nabyć jego produkty. Polska marka Clarena znana jest z indywidualnego podejścia do kwestii urody, dlatego odwiedzając jej stoisko można nie tylko zrobić zakupy, ale także skorzystać z bezpłatnych konsultacji eksperta i uzyskać fachową poradę z zakresu pielęgnacji. Na wyspie Clareny znajdziemy profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne preparaty podologiczne przeciwdziałające problemom stóp.

Do niedawna kosmetyki Clareny dostępne były jedynie w salonach marki w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Brukseli i Londynie oraz we współpracujących z nią gabinetach kosmetycznych. Firma obserwując jednak stały wzrost zainteresowania swoimi produktami wśród klientów indywidualnych, postanowiła wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i ułatwić dostęp do swoich kosmetyków. Z tego właśnie powodu otwiera kolejne markowe stoiska w prestiżowych galeriach handlowych, a od kilku miesięcy prowadzi także swój Oficjalny Sklep Internetowy www.e-clarena.eu. Dzięki temu kosmetyki tej marki przeznaczone do pielęgnacji domowej możemy teraz kupić podczas codziennej wizyty w centrum handlowym, lub przez Internet.

Firma była wielokrotnie doceniana przez klientki oraz specjalistów z branży kosmetycznej i została wyróżniona wieloma prestiżowymi tytułami, m.in: Luksusowa Marka Roku 2011 i 2012, Ekspert Urody2010 (LNE&SPA), InStyle Best Beauty BUYS 2010, Beauty Premium 2010.

Wyspę Clareny znajdziemy w Galerii Malta, ul. Baraniaka 8, 61-131 Poznań, w pasażu pomarańczowym na parterze. Stoisko otwarte jest przez cały tydzień w godzinach pracy galerii.