Zmiany w zarządzie jednego z Czempionów. Impel ma nowego prezesa

Zmiany w zarządzie jednego z Czempionów. Impel ma nowego prezesa

Nowym prezesem zarządu spółki Impel Security Polska, wchodzącej w skład biorącej udział w programie Polski Czempion grupy Impel, został właśnie Mirosław Greber. To były prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także członek polsko-japońskiego komitetu gospodarczego.

Mirosław Greber ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem. W latach 1997 – 2011 pełnił funkcję prezesa zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pozyskując inwestycje o wartości przekraczającej 13 mld zł i ponad 160 inwestorów dla tego regionu.

Od października 2012 roku piastował funkcję prezesa zarządu firmy ITM Poland, zajmującej się kompleksową obsługą nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. Z kolei w latach 2001 – 2011 Greber był członkiem polsko-japońskiego komitetu gospodarczego.

Nowy prezes Impel Security Poland w 2012 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój Dolnego Śląska w przestrzeni samorządowej i biznesowej. W 2013 roku uhonorowano go natomiast za całokształt osiągnięć prestiżową nagrodą „Super Muflona” przyznaną przez kapitułę składającą się m.in. z prezydentów dolnośląskich miast.

Mirosław Greber to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł radcy prawnego zdobył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. W 2012 roku uzyskał tytuł adwokata.

W zarządzie spółki Impel Security Polska zasiadają ponadto: Adrian Downarowicz – wiceprezes zarządu ds. rozwoju, Jakub Dzik – wiceprezes zarządu ds. finansowych oraz Marek Janke – wiceprezes zarządu ds. handlowych.