Znajdź pracę na targach Career EXPO

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – w siedmiu największych miastach kraju.

telefon_smartfon_iphone

Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta.

Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych – studentów.

Aby wziąć udział w Career EXPO, konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://careerexpo.pl/rejestracja i pobranie bezpłatnego biletu wstępu.

Career EXPO zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedziający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

STREFA SZKOLEŃ

Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad dwudziestu szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz  opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/o-wydarzeniu

STREFA WYSTAWCÓW

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: https://careerexpo.pl/Lista-firm

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

STREFA ROZWOJU

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą (GazetaPraca.pl), profesjonalnego wizerunku w social media (GoldenLine.pl, LinkedIn.com), tworzenia dokumentów aplikacyjnych (Antal International, CVDesign) oraz kompetencji zawodowych (HR24).

STREFA MERYTORYKI

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/o-wydarzeniu

Terminy:

 • 26.02 – Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon nr 1
 • 2.03 – Kraków – ICE Kraków
 • 10.03 – Gdansk – Amber EXPO
 • 16.03 – Łódź – Expo-Łódź
 • 17.03 – Wrocław – Hala Stulecia
 • 23.03 – Warszawa – Hala Torwar
 • 25.03 – Katowice – Spodek

  Godziny trwania: 11:00-19:00

  Targi są bezpłatne, ale rejestrowane. Bezpłatny bilet do pobrania jest na stronie: https://careerexpo.pl/rejestracja