AB jako Business Partner Sony Mobile Communications

AB jako Business Partner Sony Mobile Communications

ab_logoAB S.A., największy dystrybutor IT, RTV i AGD w Europie Środkowo-Wschodniej, od 1 marca 2016 roku posiada tytuł „Business Partner” marki Sony w Polsce. Uzyskany status partnerski obejmuje ofertę mobilną producenta: telefony, tablety oraz akcesoria.

Sony, renomowany światowy producent i dostawca rozwiązań z zakresu zaawansowanych produktów konsumenckich oraz B2B, nawiązało partnerstwo biznesowe z AB doceniając doświadczenie i pozycję rynkową wrocławskiego dystrybutora. AB S.A. systematycznie rozwija dedykowane usługi i rozwiązania dla klientów korporacyjnych, umożliwiające dokonywanie zakupów i konstruowanie oferty dla własnych pracowników i zewnętrznych kontrahentów. Sony Mobile nawiązując partnerstwo uwzględniło profesjonalną i efektywną strukturę organizacyjną oraz wykorzystywanie przez AB nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi sprzedaży w postaci szerokiej gamy usług e-commerce.

W ramach statusu „Business Partner” spółka AB wspólnie z Sony Mobile wprowadzi do swojej oferty produkty dedykowane programom lojalnościowym i pracowniczym oraz wsparcie i doradztwo w zakupach własnych klienta. Umożliwi to klientom biznesowym oraz korporacyjnym skorzystanie z pełnego portfolio produktów Sony Mobile w ramach rozwiązań przygotowanych wspólnie z AB.