AB partnerem prestiżowej konferencji. Będą dyskutować o rynku produktów wearable technology

AB partnerem prestiżowej konferencji. Będą dyskutować o rynku produktów wearable technology

Spółka AB została oficjalnym partnerem Distree EMEA 2015. Prestiżowa konferencja, gromadząca przedstawicieli branży IT, odbędzie się w dniach 24-27 lutego w Monako.

tablet

Na konferencji już po raz trzynasty spotkają się dostawcy, dystrybutorzy i resellerzy z krajów regionu EMEA. Uczestnicy zaprezentują swoje flagowe produkty, wezmą udział w panelach dyskusyjnych i prezentacjach, poświęconych m.in. rynkowi wearables i wyzwaniom na rynku rosyjskim w 2015 roku.

DISTREE EMEA to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza firm z branży IT. Stanowi doskonałą okazję do zacieśniania współpracy i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Nasza firma uczestniczy w tym wydarzeniu już od kilku lat. Za każdym razem bierzemy aktywny udział w panelach eksperckich oraz spotkaniach z producentami i dystrybutorami – mówi Zbigniew Mądry, dyrektor ds. handlowych i członek zarządu AB SA. – Obecność AB SA w roli partnera tegorocznej konferencji jest kolejnym potwierdzeniem naszej silnej pozycji na rynku dystrybucji w regionie i w innych częściach Europy.

Konferencja DISTREE EMEA odbyła się po raz pierwszy w 2003 roku. Zeszłoroczna edycja zgromadziła blisko tysiąc przedstawicieli top managementu i zaowocowała kilkoma tysiącami indywidualnych, uprzednio zaaranżowanych spotkań biznesowych pomiędzy przedstawicielami firm z ponad 60 krajów.