AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem EnGenius

AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem EnGenius

fot. John Taylor/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. John Taylor/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

AB S.A. – czołowy dystrybutor IT w Europie Środkowo-Wschodniej – posiada w swojej ofercie markę EnGenius Networks Europe, specjalizującą się w dziedzinie bezprzewodowych rozwiązań sieciowych. Od niedawna firma AB została Autoryzowanym Dystrybutorem produktów tego producenta.

Status Autoryzowanego Dystrybutora dla AB S.A. oznacza, że resellerzy i partnerzy handlowi dystrybutora uzyskają w pierwszej kolejności dostęp do wszystkich premier i nowości, będą mogli korzystać z zasobów wiedzy producenta (w formie m.in. webinarów) oraz obejmą ich dedykowane promocje cenowe.

Podpisana w maju b.r. umowa dystrybucyjna dotyczy pełnej linii produktów EnGenius, w tym także rozwiązań Neutron Distributed Network – skalowalnych rozwiązań do tworzenia i zarządzania infrastrukturą sieciową bezprzewodową różnych wdrożeń w środowiskach biurowych, edukacyjnych i hotelarskich.

Warto podkreślić, że AB S.A. jest wyłącznym dystrybutorem produktów i rozwiązań EnGenius w Polsce.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.