AB S.A. pokaże w Łodzi najnowsze trendy w branży RTV&AGD

AB S.A. pokaże w Łodzi najnowsze trendy w branży RTV&AGD

źródło: youtube.com

źródło: youtube.com

Ponad 400 gości i kilkudziesięciu wystawców spotka się w najbliższą sobotę (20 czerwca) w Łodzi, by poznać najnowsze trendy w branży RTV&AGD. Tegoroczna, już druga edycja targów AB Innovation Days odbędzie się w prestiżowych wnętrzach hotelu DoubleTree by Hilton.

W myśl hasła przewodniego „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”, w trakcie wydarzenia wystawcy zaprezentują nowości rynku RTV/AGD dostępne w ofercie AB S.A. – czołowego dystrybutora IT i sprzętu użytkowego w Europie. Kilkuset uczestników, w tym przedstawiciele sieci handlowych oraz sklepów, a także producenci oprócz zapoznania się z nowinkami rynku, będą mogli wysłuchać rozmów ekspertów i liderów rynku w specjalnym Studiu AB TV. Dyskusje poprowadzi znana dziennikarka Polsat News, Joanna Górska

Spotkanie organizowane przez AB S.A. to nie tylko prezentacje nowych produktów i rozmowy biznesowe. Tuż po zakończeniu targów, zaproszeni goście wezmą udział w uroczystej Gali, którą poprowadzi Katarzyna Pakosińska, a imprezę uświetni występ zespołu Lady Pank.

Spółka AB od kilku lat sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję dystrybutora segmentu produktów RTV/AGD. W ostatnim czasie zostały podpisane nowe umowy dystrybucyjne m.in. z takimi producentami jak Pioneer, Lafe czy Smeg.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.