AB S.A. rozpowszechni druk 3D w Polsce. Niebawem ruszy dystrybucja produktów marki iGo3D

AB S.A. rozpowszechni druk 3D w Polsce. Niebawem ruszy dystrybucja produktów marki iGo3D

 

fot. Luke Jones/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. Luke Jones/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Oferta AB S.A. wzbogaciła się o kolejne produkty z kategorii IT/RTV/AGD. Po podpisaniu umowy dystrybucyjnej z iGo3D, AB zajmie się również dystrybucją drukarek 3D, filamentów (materiałów do druku 3D), skanerów 3D, oprogramowania 3D i innych usług.

 

Technologia druku 3D jest coraz bardziej powszechna i wykorzystywana jest począwszy od projektowania przemysłowego, poprzez medycynę, kończąc na druku przedmiotów codziennego użytku.

 

Na mocy podpisanej umowy wrocławski dystrybutor oferuje rozwiązania 3D czołowych światowych producentów, przeznaczone do użytku domowego oraz profesjonalnego. Komplementarna oferta zawiera także pakiet usług 3D związanych m.in. z montażem i uruchomieniem sprzętu, w tym szkolenie użytkownika.

 

Od kilku lat kreujemy i jednocześnie bacznie obserwujemy rynek druku 3D. Zauważalne jest coraz większe upowszechnienie tej technologii wśród kolejnych grup docelowych. Sam rynek producentów i dostawców zaczyna się krystalizować – po początkowym okresie bumu i pojawieniu się wielu nowych firm z ich ofertą urządzeń drukujących w 3D, obecnie zauważalny jest trend, że zarówno producenci, jak i dystrybutorzy są poddawani weryfikacji rynkowej i pozostają tylko ci, którzy oferują sprawdzone rozwiązania wsparte ofertą akcesoriów, usług, a zwłaszcza pełnym wsparciem technicznym (przed- i po-sprzedażnym). Dlatego cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z AB S.A. – czołowym dystrybutorem elektroniki w Europie, ponieważ dzięki temu możemy wspólnie zwiększać nasze udziały na tym perspektywicznym i wciąż rozwijającym się rynku – mówi Marta Langowska, Brand Manager z iGo3D.

 

Firma iGo3D jest specjalizowanym dystrybutorem rozwiązań druku 3D w Polsce, oddziałem firmy iGo3D Niemcy, która jest jednym z największych dystrybutorów i liderów rozwiązań technologii3D w Europie.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl.