AB S.A wprowadza do sprzedaży drukarkę Micro 3D dostępną dla każdego!

AB S.A wprowadza do sprzedaży drukarkę Micro 3D dostępną dla każdego!

drukarka micro retailWspółpraca firmy iGo3D z AB S.A – dystrybutor IT i RTV/AGD – zaowocowała wprowadzeniem na polski rynek typowo konsumenckich, bardzo intuicyjnych i cenowo dostępnych drukarek 3D.

 

Drukarka Micro 3D w wersji RETAIL jest lekka, dostępna w różnych kolorach, a do końca grudnia 2015 roku, w specjalnej ofercie, wersja standard kosztuje 2 499 złotych. W tej cenie zestaw zawiera filament, szkolenie oraz 12 miesięczną gwarancję producenta.

 

Drukarka Micro 3D została zbudowana z prętów z włókna węglowego, które zapewnia sztywność oraz niebywałą lekkość całej konstrukcji. Zaprojektowano ją tak, by mogła być użyteczna dla każdego zarówno w domu, jak i w pracy. Jest prosta w obsłudze, niewielka i kompatybilna z innymi urządzeniami. Można ją wykorzystywać w biurze, w szkole oraz do prywatnego użytku. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja na jej wykorzystywanie do drukowania ozdób choinkowych, spersonalizowanych prezentów czy kreatywnych gadżetów.

 

Druk 3D, z roku na rok, staje się co raz bardziej popularny w różnych branżach. Widoczny jest ostatnio trend wykorzystania tej technologii w edukacji, gdzie w nieoceniony sposób uczy ona kreatywności i rozwija umiejętności manualne. Drukarka 3D to nie tylko prestiż dla szkoły, ale przede wszystkim niezliczone korzyści zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Urządzanie może być wykorzystywane w nauczaniu m.in. matematyki (np. modelowanie parametryczne), plastyki czy biologii (druk 3D szkieletów, struktur komórkowych, modeli wirusów).