AB zaprasza branżę RTV/AGD do Arłamowa

AB zaprasza branżę RTV/AGD do Arłamowa

Kilkuset gości i kilkudziesięciu wystawców w trakcie AB Innovation Days spotka się w najbliższy piątek i sobotę (3-4 czerwca) w Hotelu Arłamów, by poznać najnowsze trendy oraz nowości w branży RTV&AGD. Jest to już trzecia edycja targów organizowanych przez największego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jak co roku targom towarzyszy hasło przewodnie „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”. Zgodnie z nim wystawcy zaprezentują nowości rynku RTV/AGD dostępne w ofercie AB S.A. oraz podzielą się wiedzą w trakcie kilku sesji szkoleniowych. W trakcie szkoleń będą prezentowane nowości produktowe i technologiczne oraz oferta usług dodatkowych (np. przedłużona gwarancja), która pozwala zwiększyć rentowność sprzedaży. Dodatkowo podczas targów będzie można dowiedzieć się o założeniach sieci franczyzowej Kakto oraz co w jej ramach oferuje swoim partnerom wrocławski dystrybutor. Kakto to dynamicznie rozwijająca się sieć, obecnie licząca ponad 180 sklepów oferujących artykuły RTV/AGD.

Poprzednie edycje AB Innovation Days potwierdziły atrakcyjność formuły telewizyjnego Studia AB. Także w tym roku wszyscy uczestnicy, w tym przedstawiciele sieci handlowych oraz sklepów, a także producenci oprócz zapoznania się z nowinkami rynku, będą mogli wysłuchać rozmów ekspertów i liderów rynku prowadzonych przez znaną telewizyjną dziennikarkę, Joannę Górską.

Na zakończenie targów AB Innovation Days odbędzie się uroczysta Gala, w trakcie której już w mniej formalnej atmosferze zaproszeni goście obejrzą energetyczny występ Patrycji Markowskiej. Wieczorną Galę poprowadzi Joanna Górska.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://id.ab.pl/