Akademie Clareny edukują Polki w zakresie nowości na rynku dermo-kosmetycznym

Akademie Clareny edukują Polki w zakresie nowości na rynku dermo-kosmetycznym

Clarena Medica23 sierpnia i 6 września odbyły się ogólnopolskie Akademie Pixel Peel oraz Frost Peel I i II. W ośmiu miastach Polski udział wzięło 658 osób! Kolejne spotkania już 20 i 27 września.

Na przełomie sierpnia i września zespół Clareny zorganizował serię warsztatów we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie, Rzeszowie, Kielcach, Białymstoku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Częstochowie, Bydgoszczy i w Koszalinie. Uczestniczki spotkań dowiadywały się o nowościach wprowadzanych na rynek przez markę Clarena oraz brały udział w warsztatach pokazowych, uprawniających do wykonywania innowacyjnego zabiegu Frost Peel I i II.

Podczas spotkań można było dowiedzieć się wszystkiego o najnowszej metodzie wyszczuplania sylwetki, czyli Fotobiomodulacji za pomocą Lipolasera; o mikronakłuwaniu w połączeniu z użyciem kwasów (EasyPixelPeel) oraz o nanotechnologii pigmentu w produkcji henny żelowej Colorful Henna.

Organizatorzy nie tylko zdradzili tajniki najnowszej metody eksfoliacji kwasami – Pixel Peel, ale też wykonali zabieg pokazowy z użyciem urządzenia Lipolaser marki Rubica. Modelki, które poddały się działaniu Lipolasera straciły od 1 do 3 cm w obwodzie, czego świadkami były uczestniczki warsztatu.

Tylko w sierpniu aż 364 osoby udało się przeszkolić z techniki eksfoliacji kwasem TCA – Frost Peel I i II. Każde takie spotkanie było szansą na wygranie jednego z ośmiu urządzeń do mezoterapii frakcyjnej, ośmiu Silicon Brusherów, ośmiu Darsonvali oraz szesnastu zestawów kosmetyków. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał certyfikat uczestnictwa.

Kolejna tura pokazów odbędzie się 20 i 27 września. Specjaliści wrocławskiej marki Clarena zagoszczą w Opolu, Radomiu, Jeleniej i Zielonej Górze. Szczegóły dotyczące zapisów na warsztaty znajdują się na stronie organizatora.