Amerykańskie zasilacze FirePower pojawią się w ofercie AB S.A.

Amerykańskie zasilacze FirePower pojawią się w ofercie AB S.A.

fot. Jesus Rodriguez/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. Jesus Rodriguez/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Nawet najlepszy komputer bez zasilania jest bezużyteczny. Zasilacze marki FirePower, które trafiły do oferty AB S.A., dają gwarancję stabilnej i bezpiecznej pracy.

AB S.A., czołowy europejski dystrybutor IT/AGD/RTV, wprowadził do swojej oferty zasilacze amerykańskiej marki FirePower. W sprzedaży znalazły się zasilacze do komputerów osobistych, które charakteryzują się cichą pracą, wytrzymałością oraz zapewniają bezpieczeństwo w wysoko wymagającym środowisku pracy.

Amerykański producent jest obecny na rynku od trzydziestu lat, w trakcie których wdrożył szereg innowacji i przełomowych rozwiązań w dziedzinie zasilania. Produkty FirePower dostępne są na stronie: www.abonline.pl

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/AGD/RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB S.A. jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl