Clarena sponsorowała Mistrzostwa Polski w Ujeżdżaniu

W dniach od 2 do 4 września trwały jedne z najważniejszych zawodów jeździeckich w Polsce. Rywalizacja o tytuł Mistrza Polski odbywała się w ośrodku jeździeckim Bajardo pod Warszawą i zgromadziła najlepszych zawodników z całego kraju. Sponsorem wydarzenia była Clarena.

Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych – najmłodsi Juniorzy, następnie Młodzi Jeźdźcy, pierwszy raz w tym roku – kategoria U25 oraz Seniorzy. Najlepsi zdobyli tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wiekowej.
Ujeżdżanie jest sportem olimpijskim, w którym jeździec i koń muszą wykonać serię określonych ruchów. Komunikacja z koniem odbywa się poprzez drobne sygnały i gesty niewidoczne dla widza, jej celem jest doskonała współpraca człowieka z koniem.


CLARENA jest jedną z większych, krajowych firm kosmetycznych. Od ponad 10 lat specjalizuje się w obsłudze profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, do których dostarcza nie tylko kosmetyki, ale też specjalistyczny sprzęt do zabiegów. Obsługuje blisko18 000 salonów kosmetycznych w całym kraju. Sukcesywnie się rozwija, wprowadzając nowe produkty, rozszerzając zakres usług oraz zasięg terytorialny.