Hicron – SAP Partner Days

Hicron – SAP Partner Days

Rynek aplikacji biznesowych, aby nadążyć za zmieniającymi się realiami, coraz szybciej odgaduje potrzeby klientów. Jednak jednocześnie łatwo stracić rozeznanie w nowinkach bez dawki praktycznej wiedzy. Hicron – SAP Partner Days to okazja do zapoznania się z nowymi technologiami, która odbędie się 20 i 21 czerwca w pałacu Breźno (30 km od Wrocławia).

Hicron – SAP Partner Days to idealna okazja do zapoznania się z przeglądem najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań IT dostępnych obecnie na rynku. Konferencja jest szansą na spotkanie z praktykami i przedyskutowanie możliwości, jakie dają najnowsze aplikacje biznesowe, m.in. SAP HANA czy SAP Fiori: rozwiązania, które potrafią zmienić oblicze biznesu.

Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej, managerów, osób decyzyjnych w zakresie rozwiązań IT – wszystkich, którzy szukają nowych sposobów i inspiracji na zwiększenie efektywności zarządzania zasobami swoich firm.

Podczas prelekcji ekspertów Hicron uczestnicy otrzymają także pakiet praktycznych informacji dotyczących nowości uzależnionych od zmieniających się warunków prawnych, np. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Wydarzeniem specjalnym będzie prelekcja Bartosza Zamirowskiego, coacha z firmy BizLab, podczas której słuchacze ugruntują swoją wiedzę z zakresu podnoszenia kompetencji menedżerskich i zarządzania zespołem.

Dwudniowe wydarzenie to szansa na inspirujące rozmowy kuluarowe, a także możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami z branży czy okazja do networkingu w trakcie mniej formalnych punktów programu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji!

Link rejestracyjny

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.