Jak znaleźć pracę we Wrocławiu? Przyjdź na Dni Kariery

Już 3 marca we Wrocławiu odbędą się największe w Polsce Dni Kariery – targi pracy, praktyk i staży. Osoby szukające pracy mogą wykorzystać ten czas i porozmawiać bezpośrednio z pracodawcą.

nauka_ksiazka_studia

Dni Kariery to największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży, które odbędą się już  3 marca 2015 roku w Hali Stulecia w godzinach 9.00- 16.00. Studenci mają szansę wykorzystać je do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą.

Wykorzystaj szansę na bezpośredni kontakt z pracodawcą, poznaj jego oczekiwania i wymagania, rozwiej wszelkie wątpliwości i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące pytania – przekonują organizatorzy. – Podczas dnia targowego będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami wielu firm, skonsultować swoje CV i ścieżkę kariery w Strefie Doradztwa Zawodowego oraz odpocząć i na spokojnie przejrzeć oferty pracy w Strefie Chillout.

Zapisać można się na stronie www.dnikariery.pl i pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie.

Dni Kariery to cykliczny projekt organizowany już od ponad 20 lat przez międzynarodową organizację studencką AIESEC w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Celem projektu jest zgromadzenie w jednym miejscu zarówno najatrakcyjniejszych pracodawców, jak i absolwentów szkół wyższych oraz studentów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Dni Kariery to największe targi pracy, praktyk oraz staży stworzone przez studentów z myślą o studentach.

Studenci mają nie tylko możliwość poznania oczekiwań i wymagań pracodawców, ale także kultury organizacyjnej panującej w danym środowisku. Dla firm zaś jest to okazja na znalezienie wykształconych, kompetentnych oraz otwartych pracowników, którzy spełniają wymagane kryteria do podjęcia pracy. Ponadto, przedstawiciele firm mają unikalną szansę na atrakcyjne zaprezentowanie się wśród społeczności studentów i absolwentów.

Więcej informacji na stronie dnikariery.pl.