Jeszcze więcej produktów marki Optimus w ofercie AB S.A.

Jeszcze więcej produktów marki Optimus w ofercie AB S.A.

optimusMarka Optimus działa na wyobraźnię graczy komputerpwych od wielu lat. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze, dzięki nowym produktom Optimusa z linii esport. Fani gier zyskają sprzęt gamingowy najwyższej jakości.

Optimus e-sport oferuje łącznie 8 konfiguracji, które doskonale wpisują się w potrzeby miłośników gier. Są to zarówno proste zestawy dla tzw. graczy amatorów (domowych), konfiguracje dla średnio zaawansowanych, jak i zestawy dla profesjonalistów oznaczone serią eXtreme. W komputerach Optimus e-sport odnajdziemy topowe komponenty dedykowane do gamingu:

• procesory Intel od i3 do najmocniejszych procesorów i7 z serii k

• pamięci RAM od DDR3 do najwydajniejszych DDR4 Corsair Vengeance

• karty grafiki ASUS STRIX OC i TI

• stabilne zasilacze o mocy do 650W

• wszystkie komputery objęte są 36 miesięczną gwarancją oraz 12 miesięczną ochroną G-Data Internet Security

Premiera komputerów Optimus z serii e-sport miała miejsce podczas jednej z najważniejszych imprez dla graczy komputerowych – Intel Extreme Masters, która odbyła się w dniach 4-6 marca 2016 r. w Katowicach. Tysiące fanów gier komputerowych, którzy odwiedzili katowicki Spodek, mogło osobiście się przekonać o zaletach i właściwościach nowych produktów legendarnej marki OPTIMUS.

Premiera linii Optimus e-sport jest pierwszą z planowanych nowości produktowych. Wkrótce pojawią się kolejne linie dedykowane konkretnym grupom odbiorców.